Fiber Optik Kablolama

Firmamız uzman ekibi ile fiber optik alt yapı kazı çalışmaları, gerekli ortam hazırlanması, fiber optik kablolama, ek ve sonlandırma, test ve montaj çalışmaları hizmeti vermektedir.

IPTV Projeleri

Firmamız kurumsal ve tüzel kişiler için anahtar teslim IPTV projeleri hazırlamakta ve bu projelerini güvenlik yazılımı, alt yapısı, malzemesi , özel üretim direkleri ve montaj dahil olmak üzere hayata geçirmektedir.

Enerji Nakil Hatları

Bütün üretim ve tüketim tesislerinin enerji alış verişini sağlamak üzere, 34 kV, 154 kV ve 380 kV enerji iletim ve dağıtım hatlarının tasarımından devreye alınmasına kadar devam eden bütün aşamalarını, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak anahtar teslimi çözümlerle gerçekleştirmekteyiz.

Şalt Sahaları

Firmamız müşterileri için cihaz tipi şalt sahası, kiriş tipi şalt sahası ve toprak üstü şalt sahası anahtar teslim kurulum hizmeti vermektedir.

Trafo Tesisleri

Orta gerilim şebeke irtibat noktasından itibaren tüm yüksek gerilim ekipman kurulum ve montajıyla beraber alçak gerilim çıkış panosuna kadar olan tüm kurulumlar anahtar teslimi olarak yapmaktayız.

Enerji Alt Yapı Projeleri

Firmamız; Bünyesinde bulundurduğu iş makinaları ve uzman ekibi ile enerji alt yapı çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

+1000

01. Yapılan Kazı KM

+40

02. Müşteri

+100

03. Biten Proje
Değerlerimiz
Sağlık ve Güvenlik

Firmamız; Bütün sağlık ve güvenlikle ilgili düzenlemelere uyar, Çalışanlarına ve üçüncü kişilere güvenli çalışma koşulları sağlar, Tüm çalışanlarının gerekli eğitimleri ve raporları almalarını sağlar, İş yerinde sağlıklı ve güvenli ortamlar oluşturulmasını ve bakımlarını sağlar.

Açıklık ve Dürüstlük

İlişki ve faaliyetlerimizde tüm paydaşlarımızla şeffaf, açık ve güvenilirlik ilkesi ile çalışırız.    

Kalite

Kalite politikamız; Yüksek kaliteyi, en kısa iş süresi ve en düşük maliyet ile buluşturarak müşterilerimiz için en son ve çözüm üreten bir kuruluş olarak kalmaktır.

Çevre

Firmamız bütün faaliyetlerinin çevreye etkisinin farkındadır ve temel ilkemiz bütün faaliyetlerimizde çevreye karşı duyarlı olmaktadır.

Strateji

Müşterilerimiz için her zaman hizmet sağlayıcı rolünde  hazır olarak, bütün politikalarımızı kapsayarak verimliliği arttırmayı benimsemekteyiz. 

 

Öngörü

Riskleri iyi hesaplar, iş stratejimizi ekonomideki dalgalanmalardan en az düzeyde etkilenecek şekilde oluştururuz.