IP Tabanlı Kamera Sistemi Alt Yapı Tesisi ve Montaj İşleri Muş, Bingöl

Muş 49. Komando Tugay Komutan Yardımcılığı Albay Bahri Alphan Kışlası ve Bingöl 49. Komando Tugay Komutanlığı General Cemal Tural Kışlası IP Tabanlı Kamera Sistemi Alt Yapı Tesisi ve Montaj İşleri

Havelsan Teknoloji Radar

Midas Projesi Sınır Güvenliği
Hatay Afrin Sınırı

Sınır sıfır noktasında kazı, fiber optik kablolama ve güvenlik elemanları devreye alınmıştır.

Aselsan Net

Anıtkabir IPTV Alt Yapı Tesisi ve Network Kurulumu Ankara, Anıttepe

Ankara Anıtkabir Komutanlığında; Kazı, fiber optik kablolama ve network sistemlerinin kurulumu yaparak anahtar teslim IPTV sistemi ve güvenlik elemanları devreye alınmıştır.

Havelsan Teknoloji Radar

IP Tabanlı Kamera Sistemi Alt Yapı Tesisi ve Montaj İşleri
Kars

Kars Şahanlar 25'inci Hudut Tugay Komutanlığı 3'üncü Hudut TB.Komutanlığı General Yakup Şevki Subaşı Kışlası ve 25'inci Hudut Tugay Komutanlığı 4'üncü Hudut TB. Komutanlığı Şehit Albay Yalçın Koçak Kışlası IP Tabanlı Kamera Sistemi Alt Yapı Tesisi ve Montaj İşleri.

Havelsan Teknoloji Radar

+1000

01. Yapılan Kazı KM

+40

02. Müşteri

+100

03. Biten Proje
Değerlerimiz
Sağlık ve Güvenlik

Firmamız; Bütün sağlık ve güvenlikle ilgili düzenlemelere uyar, Çalışanlarına ve üçüncü kişilere güvenli çalışma koşulları sağlar, Tüm çalışanlarının gerekli eğitimleri ve raporları almalarını sağlar, İş yerinde sağlıklı ve güvenli ortamlar oluşturulmasını ve bakımlarını sağlar.

Açıklık ve Dürüstlük

İlişki ve faaliyetlerimizde tüm paydaşlarımızla şeffaf, açık ve güvenilirlik ilkesi ile çalışırız.    

Kalite

Kalite politikamız; Yüksek kaliteyi, en kısa iş süresi ve en düşük maliyet ile buluşturarak müşterilerimiz için en son ve çözüm üreten bir kuruluş olarak kalmaktır.

Çevre

Firmamız bütün faaliyetlerinin çevreye etkisinin farkındadır ve temel ilkemiz bütün faaliyetlerimizde çevreye karşı duyarlı olmaktadır.

Strateji

Müşterilerimiz için her zaman hizmet sağlayıcı rolünde  hazır olarak, bütün politikalarımızı kapsayarak verimliliği arttırmayı benimsemekteyiz. 

 

Öngörü

Riskleri iyi hesaplar, iş stratejimizi ekonomideki dalgalanmalardan en az düzeyde etkilenecek şekilde oluştururuz.