Kerimoğlu Elektrik 1994’den itibaren telekom ve elektrik altyapı sektöründe faaliyet gösteren EMAK şirketler grubunun devamı olarak 2014 yılında kurulmuştur. Kerimoğlu olarak 1994 yılında enerji nakil hatları, trafo tesisleri, şalt sahaları ve AG/OG şehir şebekeleri yapmaya başlamıştır. Bir çok özel ve kamu sektöründe bu alanlarda uzman tecrübelerimizle hizmet verdik ve hizmetvermeye devam etmekteyiz. 1998’den itibaren GSM operatörlerine 10 metreden 100 metreye kadar kule montajları, 1000 km’den fazla fiber optik kablolama işleri, baz istasyonu, enerji topraklama ve sistem montajlarını yapmış ve bu konudaki çalışmaları devam etmektedir. 2004’de yurtdışında öncelikle Ukrayna’da 300’e yakın kule, 250’ye yakın saha montajı yapmıştır. Ayrıca Kazakistan ve Azerbaycan’da benzer çalışmalar yapmıştır. 2008’de Aselsan için 112 Acil Yardım Sistemi Antalya ve Isparta bölgesinde 42 adet kule ve saha montajları yapmıştır. 2009 Yılında Superonline için fiber optik kablolama ve altyapı işlerine başlamış, Ankara içinde yaklaşık 100 km kazı 300 km fiber optik kablo çekimini tamamlamıştır. 2017 Yılında Havelsan ve Aselsan projelerinde çevre güvenlik sistemleri çalışmaları yapmaya başlamış ve halen devam etmektedir. Firmamız fiber optik kablolama sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, enerji nakil hatları, trafo sistemleri, şalt sahaları, detaylı alt yapı çalışmalarını bünyesinde bulundurduğu iş makinaları, ekipmanları ve işinde uzman personel ile sürdürmektedir.

Bütün tecrübelerimizi yeni bir yapılanma ile 2014 yılından bu yana Kerimoğlu Elektrik bünyesinde birleştirmiş ve bundan sonra da sektörde faaliyet alanlarımız ile ilgili kurumlar ve firmalar için çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

  • 25 Yıldan fazla tecrübe

  • 100'den  fazla başarıyla biten proje

  • Kalite ve Güven 

M.C.K
G.M

25 Yıldan fazla tecrübemizle kurumlar ve özel sektörün çözüm ortağıyız.

Vizyonumuz

Çeşitli enerji, fiber optik ve alt yapı faaliyetlerimizde müşteri odaklı, kesin ve kalıcı çözümler sağlayan yenilikçi ve sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Güvenilir ve en yüksek kalitede hizmetler sağlayarak müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini ön planda tutarak, uzmanlaşmış kadromuz ile sektörümüzde müşterilerimize kalıcı ve doğru çözümler sunarak büyümemizi devam ettirmektir.

+1000

01. Yapılan Kazı KM

+40

02. Müşteri

+100

03. Biten Proje
Değerlerimiz
Sağlık ve Güvenlik

Firmamız; Bütün sağlık ve güvenlikle ilgili düzenlemelere uyar, Çalışanlarına ve üçüncü kişilere güvenli çalışma koşulları sağlar, Tüm çalışanlarının gerekli eğitimleri ve raporları almalarını sağlar, İş yerinde sağlıklı ve güvenli ortamlar oluşturulmasını ve bakımlarını sağlar.

Açıklık ve Dürüstlük

İlişki ve faaliyetlerimizde tüm paydaşlarımızla şeffaf, açık ve güvenilirlik ilkesi ile çalışırız.    

Kalite

Kalite politikamız; Yüksek kaliteyi, en kısa iş süresi ve en düşük maliyet ile buluşturarak müşterilerimiz için en son ve çözüm üreten bir kuruluş olarak kalmaktır.

Çevre

Firmamız bütün faaliyetlerinin çevreye etkisinin farkındadır ve temel ilkemiz bütün faaliyetlerimizde çevreye karşı duyarlı olmaktadır.

Strateji

Müşterilerimiz için her zaman hizmet sağlayıcı rolünde  hazır olarak, bütün politikalarımızı kapsayarak verimliliği arttırmayı benimsemekteyiz. 

 

Öngörü

Riskleri iyi hesaplar, iş stratejimizi ekonomideki dalgalanmalardan en az düzeyde etkilenecek şekilde oluştururuz.